В Одесі знімають документальний фільм про флот

Події історії українського флоту – знову в об’єктиві вітчизняних документалістів. 2015 року побачив світ повнометражний документальний фільм «Крим, як це було», виробництва #BABYLON’13 та DocNoteFilms. Нещодавно його автори вирішили створити новий проект, присвячений ВМС України.
Окупація українського Криму 2014 року крізь призму подій, що відбувалися на вітчизняному флоті, – про це їх попередній проект. У наступному, котрий став можливим завдяки підтримці Українського культурного центру, автори планують ознайомити глядачів з історією українського військового флоту від початку 90-х років минулого століття, тобто з моменту їх сучасного відродження.
Одеса – це лише одне з місць, про яке йтиметься у майбутньому фільмі.
Висвітлення подій, що мали місце на момент відродження українських ВМС, має певні труднощі, зокрема щодо наявності відповідних відеоматеріалів.
Неоціненними, при створенні цього проекту, є спогади безпосередніх учасників подій, які мали місце протягом останніх кількох десятиліть.
За словами авторів документального фільму, він має бути цікавим широкому загалу.
І це ще одна вкрай важлива мета даного проекту, можливо, навіть більша, аніж історична хроніка подій українського військового флоту.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *