Від завтра до львівських шкіл, дитсадків і лікарень подадуть тепло.

За інформацією заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, з 4 жовтня теплопостачальні підприємства розпочнуть подавати опалення до бюджетних установ Львова.

«У зв’язку зі зниженням температури, з 4 жовтня розпочинається опалювальний сезон у школах, садках, закладах охорони здоров’я та культури.

Теплопостачальні підприємства подаватимуть теплову енергію на підставі письмових звернень керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури», – уточнила Галина Слічна.

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», сьогодні вранці підприємство вже почало подавати опалення на основі листа-звернення до КЗ ЛОР «Будинок дитини № 1», що на вул. Комаринця, 2-а.

Нагадаємо, опалювальний сезон для населення розпочинається, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб опуститься нижче +8° С.

В Івано-Франківську завтра, 4 жовтня, опалення подадуть до міських медичних закладів і геріатричного пансіонату. А вже з 8 жовтня опалювальний сезон стартує в усьому місті – теплоенергетики комунальники мають розпочнуть теплопостачання житлового фонду. Наразі ж, як повідомили в Івано-Франківськтеплокомуненерго, ще проводять капремонт на проблемних ділянках підземних інженерних комунікацій. Аби уникнути нових проривів, необхідно закупити відповідні матеріали. Керівництво теплокомуненерго вже попросило на це фінансової допомоги в мерії.

Щодо Тернополя, то наразі там не повідомляють про початок опалювального сезону.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *