ЗБІР “СОКОЛЯТ УКРАЇНИ”

2 жовтня 2019 року відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського збору оборонно-спортивних клубів “Соколята України”, які уже традиційно проводяться на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.
На Всеукраїнський збір з’їхалися представники збірних команд з Вінницької, Донецької, Житомирської, Кіровоградської та Хмельницької областей. Програмою збору передбачені командні та індивідуальні змагання з подолання смуги перешкод, бігу на 1 км, підтягування, метання гранати та інші. Учасники військово-патріотичних клубів та об’єднань ознайомились з навчально-матеріальною базою військового інституту.
Юних учасників змагань привітали почесні гості: президент та голова Всеукраїнської спілки “Бойове братерство України” Павло Жебрівський та Леонід Климчук, голова Всеукраїнського дитячо-патріотичного об’єднання “Майбутнє України” Георгій Мальчін та голова Житомирської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів Павло Ментов.
На святі були присутні жінки та діти загиблих Героїв України, які отримали подарунки від спонсорів та відвідали оновлену експозицію музею військового інституту.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *