В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Орбітал. Візит делегації Збройних Сил Королівства Данії на один з військових полігонів Миколаївщини

На одному з військових полігонів Миколаївщини група британських та данських інструкторів проводить підготовку українських військовослужбовців 57 окремої мотопіхотної бригади імені Костянтина Гордієнка за програмою навчально-тренувальної місії операції «Orbital». За процесом навчань спостерігав командувач Сухопутних військ Збройних сил Королівства Данія генерал –майор Мікаель Анкер Лоллесгаард.
Під час візиту делегації Збройних Сил Королівства Данії на один з військових полігонів Миколаївщини, де триває навчання військовослужбовців ЗС України за програмою навчально-тренувальної місії операції «Orbital», високоповажні гості оцінювали, в першу чергу, рівень підготовки власних інструкторів.
У планах наших іноземних партнерів – подальше співробітництво з іншими видами і родами ЗС України. У рамках брифінгу, котрий відбувся у рамках візиту делегації Збройних Сил Королівства Данії, сторони обговорили подальші кроки щодо підготовки підрозділів в рамках навчально-тренувальної місії операції «Orbital».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *