В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Папа посадив у Ватикані вічнозелений дуб

Папа посадив у Ватикані вічнозелений дуб
У літургічний спомин святого Франциска з Ассісі Папа посадив у Ватиканських садах вічнозелений дуб, як видимий знак інтегральної екології та посвятив Синод Єпископів заступництву святого Франциска.

с. Лідія Короткова, СНДМ – Ватикан

У літургічний спомин святого Франциска з Ассісі, 4 жовтня 2019 р., у Ватиканських садах відбулась урочиста церемонія, під час якої Папа Франциск посадив кам’яний дуб – вічнозелений вид роду дубів, що росте в Середземномор’ї. Дерево привезене з Ассісі, батьківщини святого Франциска, а земля – з різних символічних куточків земної кулі. Проказано молитву посвяти Синоду заступництву святого Франциска з Ассісі.

Церемонія у Ватиканських садах, два дні перед Синодом Єпископів, що присвячений Амазонії, організували Чин Братів Менших Францисканців, Всеамазонська Церковна Мережа (REPAM) та Глобальний католицький кліматичний рух. У ній взяли участь кардинали, єпископи, священики та богопосвячені особи, що трудяться в регіоні Амазонії та братимуть участь у Синоді, а також і представники автохтонних народів регіону Амазонії.

Роздумування провели Префект Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини кардинал Петер Турксон та кардинал Клаудіо Гуммес, вислужений Архиєпископ Сан-Паоло та голова Всеамазонської Церковної Мережі, Генеральний Доповідач Спеціальної Асамблеї Синоду Єпископів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *