З понеділка буде тепло в тернопільських дитсадках і лікарнях.

Від понеділка в дитсадки й заклади охорони здоров’я Тернополя почнуть подавати тепло. У школах міста опалення увімкнуть пізніше, оскільки 7 жовтня в навчальних закладах середньої освіти Тернополя розпочинаються канікули.

Наразі працівники КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» вже розпочали проводити необхідні технічні роботи, щоб розпочати опалювальний сезон у дитячих садочках і лікарнях вчасно. Оскільки синоптики надають інформацію про потепління у найближчі декілька днів до +14+15 °C, то рішення щодо житлового фонду ухвалюватимуть згодом, – зазначив мер Тернополя Сергій Надал. Це дасть змогу мешканцям зекономити кошти. Якщо ж погода залишиться такою, як зараз, опалення в усьому місті увімкнуть швидше.

Нагадаємо, у Львові теплопостачальні підприємства почали подавати опалення до бюджетних установ сьогодні, 4 жовтня – на підставі письмових звернень керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

В Івано-Франківську сьогодні почали подавати опалення до міських медичних закладів і геріатричного пансіонату. Попередньо з 8 жовтня опалювальний сезон стартує в усьому місті.

Нагадаємо, в кожному регіоні України органи місцевого самоврядування самостійно вирішують, коли починати опалювальний сезон. Найчастіше тепло починають подавати в помешкання, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб становить менш ніж +8° С.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *