В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

7-й новозбудований артилерійський катер прибув до Одеси

Ще один новозбудований малий броньований артилерійський катер прибув до Одеси. Він вже 7 із серії катерів проекту 58155, збудований на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському».
Це 7-й корпус із серії катерів проекту 58155, МБАК. Він був закладений на суднобудівному заводі «Кузня на Рибальському» у 2018-му та спущений на воду 3 квітня 2019 року.
В Одесі катер проходитиме відомчі, а згодом й державні випробування, за результатами яких увійде до сил постійної бойової готовності ВМС України.
7-й малий броньований артилерійський катер дещо відрізняється від попередніх 6-ти. Незабаром катер протестують в акваторії Чорного моря поблизу берегів Одещини.
Особливістю цих катерів, є насамперед низька візуальна оптико-електронна, радіолокаційна та теплова непомітність, а також бронювання і маневреність катерів.
Два останніх параметри, взагалі були випробувані в реальних бойових умовах, в ході протистояння наших «москітів» в Азовському морі. Невеликі “МБАКи” досить вміло маневрували і ухилялися від спроб російських піратів зробити таран. Причому, мова йде про переслідування МБАК ВМС України не тільки великими по габаритах і менш маневреними прикордонними сторожовими кораблями “Дон” та “Ізумруд”, а й практично ідентичних за розмірами патрульних катерів проекту 12200 “Соболь” і проекту 12150 “Мангуст”.
Захоплення українських катерів стало можливим лише тому, що на виході з Керченської протоки росіяни застосували зброю проти кораблів ВМС України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *