В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

День бійця територіальної оборони відзначили в Одесі

У першу суботу жовтня в Україні відзначають День бійця територіальної оборони. В Одеському обласному центрі комплектування та соціальної підтримки з цієї нагоди відбулися урочисті збори.
Історія розвитку територіальної оборони України та Одещини розвивалась разом із нашою державою і носила епізодичний характер. Але у травні 2014 року в рамках часткової мобілізації, викликаної російською агресією, розпочалось формування підрозділів територіальної оборони по всіх регіонах України.
На Одещині був створений 18-тий батальйон. До нього було зараховано 420 солдатів – виключно добровольців, які пройшли бойове злагодження у Навчальних центрах України. У червні батальйон був направлений на посилення Одеського прикордонного загону на ділянці кордону з Придністров’ям. А у вересні перекинутий у Донецьку область для посилення Маріупольського військового гарнізону.
У листопаді 2014 року батальйон увійшов до складу 28-ї окремої механізованої бригади. А в 2018 році – до новоствореної 35-ї окремої бригади морської піхоти як 18-тий окремий батальйон морської піхоти.
Задля збереження спокою на території Одеської області, з метою зміцнення обороноздатності, забезпечення оперативного реагування на загрози національній безпеці створена дієва система територіальної оборони де регулярно проводяться заняття з особовим складом.
Сьогодні, на підрозділ покладаються завдання із організації охорони органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами противника, у тому числі – розгортання та несення служби на блокпостах.
Особовий склад бригади територіальної оборони постійно покращує свою бойову майстерність. Влітку цього року були проведені масштабні збори з військовозобов’язаними, які призначені на посади управління бригади територіальної оборони. Під час зборів на полігоні військовослужбовці-резервісти здобували навики ведення вогню, покращували показники у стрільбі зі стрілецької зброї та удосконалювали знання у наданні першої медичної допомоги.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *