В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Цими днями в Одесі відбулися Урочистості, присвячені 10 літньому ювілею ВМЛ

Заклад, у якому гартується майбутня еліта українського військового флоту, розпочав свою роботу 1 вересня 2009 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та наказу Міністра оборони України від 10.09.2008 «Про створення військово-морського ліцею у місті Севастополь». Тож 2019 – рік першого ювілею для закладу.
З нагоди 10-річчя ліцею в одеському Будинку офіцерів відбулися урочисті збори. Випускники різних років, батьки ліцеїстів, представники командування ВМС, ветерани українського військового флоту, представники духівництва та величезна кількість друзів закладу прийшли розділити святкові миті з ліцеїстами та їх вчителями й командирами.
Історія ВМС – зазнала і перемог, і доленосних випробувань. 2014 рік став таким не лише для України. Свій перший іспит на вірність країні і її ВМС складали ліцеїсти і викладачі.
Нині, 2019 – закладу є чим пишатися. Високими результами випускників із ЗНО, сертифікати зі знання англійської мови стандарту СМР -1, спортивні досягнення й призові місця на предметних олімпіадах тощо. І головне – переважна більшість випускників ліцею обирають військовий, зокрема військово-морський фах. І вони теж сьогодні завітали на урочистості, охоче діляться спогадами й вітають зі святом.
Ювілей ліцею збігся у часі зі святом освітян. Викладачі, працівники й вихователі закладу – закохані у свою справу, дітей та країну. Теплі й дружні стосунки склалися у ліцею і з багатьма одеськими навчальними закладами, котрі прийшли привітати колег зі святом, адже їх дружба розпочалася ще 2014.
Вітаємо велику родину Військово-морського ліцею ім. Володимира Безкоровайного з 10-ою річницею! Щира подяка за Вашу жертовну, самовіддану працю й службу! Адже ваші титанічні зусилля не лише виховують вдячних синів і мужніх чоловіків, професійних військово-морських офіцерів, вони гартують справжніх захисників рідної землі, що так важливо нині для всієї України. Низький вам уклін!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *