В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

«Армія з народом». Флотські музиканти на Франківщині

В Україні набирає обертів патріотично-мистецький проект «Армія з народом». Його мета – через музичну культуру і мистецтво продемонструвати єдність Збройних Сил України та цивільного населення, зміцнити авторитет та імідж українського війська, пропагувати військову службу, поклик та необхідність виконання священного обов’язку — захисту Батьківщини для кожного громадянина України.
в рамках патріотично-мистецького проекту «Армія з народом» колектив Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України завітав з концертною програмою до Івано-Франківської області.
Розпочали свій візит виступом в Обласній філармонії Івано-Франківська. Для мешканців карпатського краю – це було надзвичайним видовищем.
Затамувавши подих, глядачі дивилися сучасні постановки про війну на Донбасі, прекрасно розуміючи силу почуттів, які намагалися передати артисти.
Перед виступами мистецьких колективів також проходять тематичні фотовиставки про військову службу, кожен охочий відвідувач має нагоду отримати інформацію про можливість проходження військової служби у ВМС Збройних Сил України.
Всеукраїнський патріотично-мистецький проект Збройних Сил України «Армія з народом» реалізовуватимуть у всіх областях України і триватиме він до 2021 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *