Пісня ОЕ «Перевал» стала офіційним саундтреком до «Захара Беркута» (відео).

Український гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню, яка стала офіційним саундтреком до історичного екшена, який виходить у широкий прокат у четвер, 10 жовтня. Сьогодні було презентувано кліп на пісню «Перевал».

Для кліпу використано кадри із «Захара Беркута». Крім того, додаткові сцени з солістом гурту Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM.UA, де відновили декорації величезної гірської ущелини, створені спеціально для фільму.

«Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз усім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це – наша нова пісня. Я вже бачив робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю на його прем’єру!» – зазначив лідер ОЕ й автор пісні Святослав Вакарчук.

Продюсер «Захара Беркута» Єгор Олесів зауважив, що до створення фільму долучилися «найкращі кінематографісти України»,а в ролях знялися «найталановитіші актори з усього світу». І висловив сподівання, що трек «Перевал» стане хітом, а кіно завоює серця мільйонів глядачів.

Нагадаємо, львів’яни першими побачать стрічку «Захар Беркут»: сьогодні відбудеться її допрем’рний показ, а також відкриття виставки «Світ Захара Беркута». У широкий прокат стрічка режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном вийде 10 жовтня 2019 року. 
 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *