Представники Чернечої Родини Воплоченого Слова з усіх кутків України зустрілися у Зарваниці

Чисельна проща Чернечої Родини Воплоченого Слова відбулася у суботу, 5 жовтня 2019 року, у Марійському духовному центрі «Зарваниця», з нагоди подвійного ювілею Згромадження – 35-ліття заснування та 25-ліття служіння в Україні.

Разом із новим протоігуменом  о. Антонієм Вацебою, священиками та монахинями до відпустового місця прибуло чимало паломників із Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, Скадовська, Бурштина, Стрия, Тернополя та інших місць.

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк.  Після спільної молитви владика подякував усім членам Чернечої Родини Воплоченого Слова за важливе служіння, яке вони здійснюють для Церкви й народу, привітав учасників паломництва, а також усіх прочан, які разом зі своїми парохами взяли участь у богослужінні.  Зі свого боку, о. Антоній від імені всіх присутніх подякував владиці Теодору за спільну молитву в такий особливий день.

Опісля всі процесійно відправились до каплиці над чудотворним джерелом, де відбулося освячення води та спільна трапеза. На завершення паломники молилися Хресну дорогу, вервицю, відвідали унікальний комплекс споруд «Український Єрусалим».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *