Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Припинено дію ліцензії компанії, літак якої впав біля Львова.

Фото: facebook.com/LvivAirport

Із 5 жовтня припинено дію Сертифіката експлуатанта приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Україна-Аероальянс» № UK 023. Про це інформує Державна авіаслужба України. Літак саме цієї компанії здійснив аварійну посадку поблизу Львова в п’ятницю, 4 жовтня, внаслідок чого загинуло 5 осіб.

Дію сертифіката припинено відповідно до наказу № 1334 Державіаслужби України від 4 жовтня. Як зазначено в повідомленні, «наказ прийнято на підставі рішення постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу (Протокол № 46 від 04 жовтня 2019 року)».

Нагадаємо, на світанку в п’ятницю, 4 жовтня, зник з радарів вантажний літак, який прямував з Іспанії до Туреччини й мав сісти в аеропорту «Львів» на дозаправку. На борту літака перебувало 8 осіб: 7 членів екіпажу й особа, яка супроводжувала вантаж. Унаслідок падіння літака загинуло 5 людей. Трьох потерпілих з травмами різного ступеня важкості госпіталізували в медичні заклади Львова. Як повідомили сьогодні в пресслужбі Львівської міськради, на сьогоднішній ранок стан постраждалих – середньої важкості, стабільний, загрози життю немає.

Двоє постраждалих продовжують лікування у травматологічному відділенні, їхній стан стабільний, середньої важкості, з позитивною динамікою. Третій постраждалий наразі в реанімації, його стан також стабільний, він у свідомості, загрози його життю немає, – розповів головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні Василь Обаранець. Пацієнти – під постійним наглядом, отримують всю необхідну медичну допомогу.

 

Для довідки:

Ukraine Air Alliance — українська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Києві, заснована у 1992 році, що здійснює вантажні та пасажирські чартерні перевезення. Базові аеропорти — «Бориспіль» та «Київ».

Компанію засновано 28 лютого 1992 року, розпочала діяльність 1993-го. Була зареєстрована як акціонерне товариство та була однією з перших приватних авіаліній в Україні, що отримали міжнародний статус через реєстрацію в Міжнародній організація цивільної авіації (ІКАО).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *