Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Розвиток інфраструктури 28 ОМБР

Вже за кілька місяців захисники 28 окремої механізованої бригади повернуться на місце постійної дислокації, де на них очікує приємний сюрприз. Розвиток інфраструктури частини набирає обертів: повністю готові до заселення два гуртожитки поліпшеного типу, ще чотири добудовуються. Колись тут був пустир, втім у 2018 почалася активна розбудова.
В пункті постійної дислокації військовослужбовці перебувають всього кілька місяців на рік. І така циклічність з 2014 року – з початку війни. Служба у ППД – легша, адже рідні поруч, а війна далеко, втім завдань – вистачає. У короткі миті перепочинку поза службою – надолужують втрачений час з близькими та друзями, адже відновити душевну рівновагу не менш важливо аніж техніку та озброєння.
Ремонт КПП, клубу, їдальні, заміна асфальтного покриття, утеплення казарм, заміна вікон у рамках капітального ремонту старих казарм, та головне відбувається на цьому будівельному майданчику – нові якісні помешкання.
Ще дві будівлі і гуртожитком не назвеш: вони призначені для проживання сімей: 4-поверхові з окремими однокімнатними квартирами. Щоправда, до їх здачі ще близько пів року.
Є і проблеми. Як часто, на жаль, буває в нашій державі – недобросовісні забудовники. Саме тому не завжди роботи виконуються вчасно.
Питання наявності житла залишається надважливим на сьогоднішній день. Служити в бойовій бригаді престижно, але умови проживання залишають бажати кращого. Тож ті військовослужбовці, у кого сім’ї, часто змушені обирати між бажанням та можливостями.
Ремонтується і матеріально-технічна база Центру: продовольчі склади, овочесховища. У ЗС України триває перехід на нову систему харчування, переваги якої очевидні, адже завдяки новому розширеному каталогу продуктів, дозволяє не збільшуючи суттєво розміру коштів у розрахунку на одну людину, натомість значно збільшити кількісне розмаїття страв. Втім, для цього необхідно оновити і саму кухню та обладнання.
Їдальня розрахована на 2 тисячі осіб, обладнання автономне, може працювати навіть тимчасових збоях подачі електроенергії через будівництво чи будь-які інші причини. Тож, перебоїв з новим якісним харчуванням не буває.
Другий поверх їдальні планують відкрити до 1 листопада. Наразі тут активна стадія ремонту – поспішають до повернення військовослужбовців з операції Об’єднаних Сил.
Ні під час незалежності Україні до війни, ні під час АТО коштів на розбудову військової частини державою не виділялося. Холодні казарми при відсутності гарячою води. Приємний старт розпочався влітку 2018.
Окрім побудови сімейних гуртожитків та казарм поліпшеного типу на колишньому пустирі, триває капітальний ремонт будівель на території самої частини. Охоплено абсолютно всі складові інфраструктури.
Ще одна гордість – сучасна тренажерна зала та спортивні комплекси для повноцінної підтримки фізичної форми військовослужбовців. Стадіон з оглядовою трибуною, смуга перешкод.
Заходів щодо реформування та поліпшення інфраструктури військових об’єктів заплановано багато і значна їх частина вже виконана. Забезпечення належних умов несення військової служби та відпочинку особового складу є одним з найбільш пріоритетних завдань, що ставить перед собою командування Збройних Сил. Масштаби розбудови є найбільшими за всі роки незалежності української держави.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *