Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

У Чернівецькій єпархії вперше провели з’їзд представників буковинських спільнот руху «Матері в Молитві»

Уперше в Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Чернівці зібралися представники буковинських спільнот руху «Матері в молитві».

Розпочався з’їзд із Божественної Літургії, яку учасники з’їзду молилися разом із Чернівецьким єпископом Йосафатом Мощичем. У своїй проповіді владика Йосафат наголосив на тому, щоби бути завжди готовим до зустрічі з Христом і що ця готовність не є одномоментним актом, але процесом, який триває впродовж життя.

Такий одноденний форум був покликаний познайомити членкинь Руху між собою, закликати їх до спільної єпархіальної молитви та провести їм катехитичний вишкіл, який приготували духівник катедральної спільноти руху о. Іван Шуфлат та синкел у справах розвитку єпархіальних структур о. Валерій Сиротюк.

У своїй доповіді о. Іван говорив про важливу роль душпастиря в розвитку спільноти та співпрацю з парохом, про елементи здорового клімату на зустрічах та відкритість спільнот одна на одну.

Отець Валерій представив присутнім стратегію розвитку парафіяльних спільнот та комунікацію між ними, а також ознайомив зі статистикою щодо релігійного життя в Україні,  порівнюючи її з іншими країнами Європи. Окрім того ієрей запропонував у робочих групах детальніше обговорити основні складові елементи програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *