Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

У Римі відбудеться конференція на тему польсько-українського примирення

«Cвятий Іван-Павло ІІ у процесі польсько-українського діалогу та примирення» – тема конференцій, які відбудуться у Римі з 9-10 жовтня 2019 року.

Напередодні, 7 жовтня, організатори конференції зустрілися з Блаженнішим Патріархом Святославом та отримали його благословення для проведення циклу наукових конференцій, присвячених ролі Католицької церкви у процесі діалогу та польсько-українського примирення.

На зустрічі з Блаженнішим Святославом співорганізатори конференції проф. Марек Соколовський та о. Артур Маслей представили головні теми та завдання циклу конференцій, а саме: розповісти про роль Папи Івана Павла ІІ у процесі польсько-українського діалогу та примирення. Відомо, що святий Іван-Павло ІІ неустанно надихав і пропагував діалог між польським та українським народами. «При відсутності особи папи цей діалог був би напевно неможливим», – зазначив проф. Соколовський, «адже основою цього діалогу було папське навчання про досвід віри як місця зустрічі людини з Богом та з другою людиною» .

Блаженніший Святослав висловив подяку організаторам циклу конференцій та за їх «наукові, базовані на історичній правді, дослідження на тему польсько-українських відносин». «Християнський клич Івана-Павла ІІ «прощаємо і просимо прощення» має бути орієнтиром для кожного українця і поляка», – наголосив Глава УГКЦ. 

Додамо, що організаторами циклу конференцій на тему «Святий Іван-Павло ІІ у процесі прольсько-українського діалогу та примирення» є Кафедра Аксіологічних основ освіти UWM (Ольштин,Польща), Товариство «Свята Софія», Папський інститут церковних досліджень (Рим, Італія), Міжнародний центр міжкультурного та міжрелігійного діалогу UKSW (Варшава, Польща). 9 жовтня конференція відбудеться у Папському інституті церковних досліджень (Piazza B. Cairoli, 117), а 10 жовтня – в приміщенні товариства «Свята Софія» (via di Boccea, 478).

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *