«Ви є жива парафія, яка запрошує до преображення», – владика Лавренцій (Гуцуляк)

6 жовтня 2019 року владика Лаврентій (Гуцуляк), митрополит Вінніпезький, завітав до храму Святого Миколая, (Вінніпезька архієпархія УГКЦ), який діє при монастирі отців василіян (Провінція Пресвятого Серця Христового у Канаді).

Звертаючись до вірних під час богослужіння, архієрей, зокрема, наголосив на важливості відкритості та допомозі ближнім, особливо тим, які прибувають до Канади.

– Ви є жива парафія, яка запрошує до преображення. Добре, коли при храмі маєте приміщення, у яких можете не лише зустрічатися, а й приймати ближніх та підтримувати потребуючих, реалізовуючи таким чином волю Христову.

Опісля Святої Літургії у співслужінні з отцями василіянами митрополит освятив церковне подвір’я та презентував перший банер у Канаді присвячений світлої пам’яті блаженної Йосафати Гордашевської, 150 річчя з дня народження якої відзначили зокрема й у Римі.

У богослужінні та урочистостях взяла участь представниця державного уряду – міністерка спорту, культури та спадщини Манітоби Кеті Кокс, родове коріння якої сягає України.

Вона, зокрема, наголосила на значимості першої української парафії, згуртованої у Канаді. Розповіла, що її батьки були також парафіянами храму Святого Миколая.

Усі учасники дійства розділили спільну трапезу, підготовлену парафіянами.

Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *