Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Митрополит Володимир зустрівся зі священниками, які навчаються на курсі молодіжного апостоляту парафії

У вівторок, 8 жовтня, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин зустрівся зі священниками, які навчаються на курсі МАПа (молодіжний апостолят парафії). Близько тридцяти душпастирів з різних єпархій та екзархатів беруть участь у цьому навчанні.

Метою курсу є надати священникам сучасні практичні знання про душпастирство молоді та про новітні методи, які можна в ньому задіяти, а також створити спільноту священників, зацікавлених у душпастирстві молоді, які могли би ділитися між собою знаннями, досвідом та напрацюваннями.

Навчання складається з шести модулів, які тривають по кілька днів у різних містах. Зокрема, з 7 до 11 жовтня черговий модуль відбувається в Івано-Франківську на базі монастиря св. Йосифа отців редемптористів.

Зустріч митрополита Володимира зі священниками організувала Молодіжна комісія Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

У своєму привітальному слові владика наголосив на тому, що подібні навчання є потрібними і корисними, адже сучасна молода людина має багато труднощів і потрібно співпрацювати, щоб могти їй їх долати. Під час зустрічі учасники курсу поспілкувалися з митрополитом.

Для тих, хто детальніше захоче дізнатися про курс МАПа у четвер, 10 жовтня, в Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого відбудеться зустріч, на якій організатори навчання зможуть поділитися своїм досвідом та відповісти на запитання.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *