Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Одеських призовників урочисто відправили до війська

120 юнаків з Одеси та області урочисто відправили на строкову військову службу. Хлопці служитимуть у Повітряних силах та Сухопутних військах ЗС України.
Відповідно до запланованих заходів щодо підготовки до призову громадян України на строкову військову службу, на Одещині триває комплектування ЗС України особовим складом. Невдовзі юнаки, які пройшли медичну комісію, змінять цивільний одяг на військовий однострій. Примітно, що на відміну від попередніх років, значна кількість хлопців йдуть служити до війська з бажанням та розумінням необхідності здобуття військово-облікової спеціальності для подальшого перебування у резерві.
Під час мітингу, присвяченого відправленню призовників Одещини до військових частин Збройних Сил України, перед майбутніми захисниками Вітчизни з напутніми словами виступили представники влади міста, ветерани та духовенство.
Новобранців буде розподілено по навчальних підрозділах, де вони під керівництвом офіцерів та сержантів з бойовим досвідом проходитимуть загальновійськову підготовку. Військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил, а проходять військову службу виключно у пунктах постійної дислокації військових частин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *