Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

У Львівській архиєпархії буде створена Єпархіальна рада настоятелів богопосвячених інститутів

8 жовтня 2019 року в приміщенні Митрополичих палат Архикатедрального комплексу Святого Юрія відбулася зустріч настоятелів богопосвячених спільнот, які виконують своє служіння у Львівській архиєпархії.

У зустрічі взяв участь архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк.

У часі засідання владика Ігор повідомив про святкові заходи з нагоди сімдесят п’ятої річниці від дня переставлення до вічності праведного Митрополита Андрея Шептицького, які відбуватимуться на Святоюрській горі 1 листопада, та запросив монашество до активної участі. Він також заохотив усіх частіше відвідувати крипту та молитися за прославу Митрополита Андрея Шептицького, беатифікаційний процес якого знаходиться на фінальній стадії.

Відтак учасники зустрічі розглянули ряд справ, які відносяться до життя монашества Львівської Архиєпархії.

Насамперед було повідомлено про те, що найближчим часом митрополит Львівський проголосить декрет про створення Єпархіальної ради настоятелів богопосвячених інститутів, які діють на території Львівської архиєпархії. Членами цієї ради стануть усі настоятелі богопосвячених інститутів різного канонічного підпорядкування (папського, патріаршого і єпископського) з уряду. Метою такої ради буде робота над поглибленням співпраці богопосвячених інститутів між собою та з архиєпархіяльними структурами. Створення Єпархіальної ради настоятелів богопосвячених інститутів є відповіддю на заклик Синоду Єпископів УГКУ 2019 року поглибити сопричастя єпархій з інститутами богопосвяченого життя.

Під час зустрічі було також повідомлено, що 22 грудня 2019 року в Архикатедральному Соборі Святого Юрія відбудеться окреме святкування для монашества у рамках 30-ліття виходу з підпілля УГКЦ. Воно розпочнеться Архиєрейською Літургією в 11-00, яку відслужить архиєрей Ігор Возьняк. Після Літургії відбудеться церемонія вручення пам’ятних грамот тим монахам і монахиням, які несли хрест свого покликання у нелегкі часи переслідування Церкви в Україні радянським режимом.

Члени зустрічі обговорили також інші питання пов’язані з життями монашества Львівської архиєпархії. Накінець зустрічі єрм. Юстин Бойко, Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії, який провадив її, запросив усіх присутніх відвідати крипту, де спочивають мощі праведного митрополита Андрея. Перед його мощами монашество помолилося за прославу на престолах Церкви цього славного мужа віри і за ревні покликання до монашого стану.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *