Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

В італійському місті Кортоні триває з`їзд європейської конференції редемптористів

Від 30-го вересня до 10-го жовтня 2019р. в італійському місті Кортоні триватиме з’їзд європейської конференції редемптористів. Цей з’їзд відбувається через три роки після останньої Генеральної Капітули згромадження і є звітом європейських редемптористів та генерального уряду про виконані постанови Генеральної Капітули.

Також на з'їзді обговорюються важливі завдання, які повинні виконати генеральний уряд і Європейська конференція редемптористів протягом наступних трьох років. 

У часі засідань були представлені робочі проєкти важливих документів, які стосуються діяльності цілого згромадження: нова Директорія настоятелів, відредагована Директорія капітул, новий підручник щодо фінансової діяльності, Директорія співпраці з мирянами, документ комісії братів згромадження і багато інших документів.

Жваві і плідні дискусії пройшли щодо Плану Апостольського життя Конференції редемптористів Європи. Остаточний проєкт цього документу члени зібрання  прийняли одноголосно і направили на затвердження до Генерального уряду. 

За словами учасника з’їзду о. Ігоря Колісника, ЧНІ , залишається відкритим наразі питання реконфігурації провінцій редемптористів у Європі. До завершення зібрання буде вирішено, який варіант майбутніх об'єднавчих процесів буде надіслано Генеральному урядові на затвердження. Справи реконфігурації стосуються всього згромадження в Європі, але передовсім спільнот романських мов та англо-саксонських.

У часі всіх засідань активну участь у обговороннях беруть і миряни, які у різних країнах тісно співпрацюють з редемптористами. На цьому зібранні в Кортоні  присутні миряни з Голландії, Португалії, Словаччини та Іспанії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.cssr.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *