В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Хто володіє історією – той володіє майбутнім

«Хочеш миру – готуйся до війни» – вчить нас історія. Наразі, коли в нашій країні триває збройний конфлікт з РФ, ми розуміємо цю приказку дуже добре, і саме тому старше покоління приділяє багато уваги військово-патріотичному вихованню молоді. Цими днями на базі військово-історичного музею провели бесіду для учнів 10-х 11-х класів 71-ї школи із представниками видів ЗС України, які брали безпосередню участь у бойових діях на Донбасі.
Хто володіє історією – той володіє майбутнім. Треба знати свою військову історію і своїх героїв – саме такою була головна мета зустрічі представників видів ЗС України та членів громадських організацій із учнівською молоддю Одеси.
Слухачів познайомили із запрошеними на зустріч гостями, представниками військової професії, кожен з яких розповів про свій бойовий шлях, про свій вибір у захисті незалежності України і те, чому це так важливо.
Військові розповідали, наскільки складно було відновити бойову спроможність війська у 2014 році, коли під виглядом громадянського конфлікту Росія ввела на територію суверенної України частину своїх підрозділів.
Підліткам дуже сподобалась ця зустріч, вони до всього почутого поставились із розумінням і повагою.
Хлопці та дівчата також із задоволенням оглянули експозиції музею та майданчик із зразками озброєння та військової техніки. Більшість старшокласників чудово розуміють необхідність здобуття такого важливого навику, як захист своєї Батьківщини та своїх близьких.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *