Кабмін погодив кандидатуру голови Тернопільської ОДА.

Кабінет Міністрів на своєму засідання 9 жовтня розглянув проекти указів і розпоряджень Президента про призначення керівників обласних і районних держадміністрацій. Серед них – і пропозицію про призначення на посаду голови Тернопільської ОДА Ігоря Михайловича Сопеля. Про це йдеться на сайті уряду.

Після того, як Кабмін підтримав пропозицію, кандидатуру має затвердити президент. Оскільки ж він і запропонував претендента, то для призначення Сопеля залишилося лише дочекатися офіційного указу.

Ігор Сопель народився 16 вересня 1974 року в м. Хоростків Гусятинського району Тернопільщини.

Після закінчення школи вступив до Тернопільського державного технічного університету, після закінчення отримав кваліфікацію інженер-механік.

З 1991 р. працював на Хоростківському цукровому заводі: спершу слюсарем КВПіА, опісля –інженером ТЕЦ, загалом пропрацював на підприємстві 13 років. 2003 року розпочав підприємницьку діяльність.

З 2010 року – керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». Підрозділ обслуговує три райони Тернопільської області (Гусятинський, Теребовлянський і Чортківський).

2010-2015 роки – депутат Хоростківської міської ради. З 2017 року – керівник федерації футболу у м.Хоростків.

Фото: terminovo.te.ua

2019 року Ігор Сопель балотувався на 166-му окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради України від партії «Слуга народу», проте посів друге місце, поступившись самовисуванцеві Миколі Люшняку, який нині представляє округ у парламенті.

Одружений, батько двох дітей. Дружина Ольга Мирославівна – депутат Хоростківської міської ради, також працює у Хоростківському відділенні ТОВ «Агробізнес», була довіреною особою чоловіка на виборах до парламенту, – інформує «Терміново».

Згідно з даними декларації, у власності Ігоря Михайловича Сопеля – магазин у Хоросткові (50 м кв.), МАФ (30 м кв.), квартира площею 68,2 м кв., частка гуртожитку 27/100 загальною площею 171,9 м кв. Їздить він автомобілем Toyota Camry 2014 року випуску. У декларації не вказано іншу машину пана Сопеля – Audi A6, дані про яку є в YouControl.

Пан Сопель є давнім прихильником і другом учасників «95-го кварталу», на його сторінках у соцмережах можна знайти багато фото з артистами цього проєкту.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *