Конкурс строю та пісні присвячений «Дню захисника України» відбувся в одеській гімназії №1

. Цього тижня на базі Одеської гімназії №1 провели «Огляд строю та пісні» присвяченого «Дню захисника України», який відзначають в Україні 14 жовтня.
На шкільному майданчику вишикувались добре підготовлені гімназисти, які цього дня показали журі конкурсу свої навички зі стройової підготовки. За традицією захід розпочався із внесення державного прапору України та виконання гімну.
Конкурс строю та пісні на базі першої Одеської гімназії проводять вже третій рік поспіль. Допомагають його проводити представники громадської організації «Методичний центр учасників АТО», до якого входять ветерани антитерористичної операції.
Оцінюють гімназистів за такими критеріями, як це зовнішній вигляд – єдина парадна форма одягу учасників, правильність та чіткість виконання команд, стройовий крок, відповідь на вітання, виконання стройової пісні і звісно дії командира.
Примітно, що діти брали участь у подібному заході із великим задоволенням і це свідчить, про те що в нашій країні виховують патріотів та свідомих громадян своєї країни.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *