Телеграма співчуття Папи з приводу смерті кардинала Араужо

Телеграма співчуття Папи з приводу смерті кардинала Араужо
Ревний пастир, що служив Церкві з місіонерським поривом. Так Папа Франциск згадує померлого кардинала Серафіма Фернандеса Араужо.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Папа Франциск «з глибоким смутком» довідався про упокоєння кардинала Серафіма Фернандеса Араужо, вислуженого архиєпископа Бело-Оризонті, що відійшов до вічності 8 жовтня на 96 році життя. Про це читаємо в телеграмі співчуття, яку Святіший Отець надіслав на ім’я теперішнього пастиря цієї місцевої Церкви архиєпископа Вальмора Олівейри де Азеведо, який також очолює Конференцію Католицьких Єпископів Бразилії.

Глава Католицької Церкви запевняє у своїй близькості родичів померлого та всіх вірних архидієцезії, що перебувають у жалобі, ввіряючи «Божому милосердю дорогого кардинала, що ревно служив Церкві, і як Отець Другого Ватиканського Собору та, особливо, посвятившись протягом понад 50-ти років, архидієцезії Бело-Оризонті, де його місіонерський запал причинився до зростання у серцях вірних любові до Ісуса Христа та Його Церкви».

Папа підносить молитви за те, щоб за заступництвом Пресвятої Богородиці, Господь Бог прийняв «у вічному щасті Свого доброго та вірного слугу» та уділяє всім, хто «розділяє ці хвилини смутку», своє Апостольське благословення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *