В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

НАШ ПРІОРИТЕТ – ПРАКТИЧНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМ, ЇХ ПІДСИЛЕННЯ ТА ПРИСКОРЕННЯ, – АНДРІЙ ЗАГОРОДНЮК

«Кращий подарунок, якого чекає кожен з військовослужбовців – це позитивні зміни у Збройних Силах. Збройні Сили України мають змінюватися на краще, і ми повинні робити для цього все необхідне – це сенс діяльності команди, яка працює в Міноборони».
На цьому наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк, звертаючись до особового складу під час урочистого зібрання до Дня захисника України, яке відбулося у Міністерстві оборони України.
– Наш пріоритет – абсолютно чітке практичне продовження заходів реформи, яка була започаткована деякий час тому, але вони мають кардинально підсилитися і прискоритися, – зазначив Міністр оборони України.
Андрій Загороднюк наголосив на незмінності євроатлантичного курсу України та важливості покращення взаємин з державами-членами НАТО.
– Ми маємо велику кількість перемовин та нових домовленостей з нашими іноземними партнерами, повністю переглядаємо деякі аспекти нашого співробітництва, щоби досягти взаємосумісності з ними у набагато коротші терміни, ніж це планувалося раніше, – зауважив керівник оборонного відомства.
За словами Андрія Загороднюка, наразі завершуються окремі етапи реформування Міноборони та Збройних Сил, що в подальшому дозволить переглянути певні функції та структуру системи управління з метою їх розвитку відповідно до принципів та підходів, які існують у державах-членах НАТО.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *