Помер депутат Тернопільської облради Олександр Башта.

Увечері 10 жовтня в лікарні помер 58-річний Олександр Башта, депутат Тернопільської обласної ради, громадський активіст. Про це повідомив сайт TV-4.

7 вересня Олександр Башта брав участь у змаганнях. Там при навантаженнях йому стало зле, згодом чоловік втратив свідомість. Його шпиталізували до психоневрологічної лікарні, де медики діагностували інсульт. Далі чоловіка перевели до Тернопільської лікарні швидкої допомоги і прооперували. Тривалий час він перебував у комі, а на початку жовтня прийшов до тями. Стан Башти був стабільним, хоча чоловік залишався дуже слабким і потребував тривалої реабілітації.

Проте вчора о 19.35 Олександр Башта помер у реанімації внаслідок обширного крововиливу.

Панахида за Олександром Баштою відбудеться сьогодні, 11 жовтня, о 19.15 у Будинку печалі (м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 27), похорон – у суботу, 12 жовтня, о 12.00 за цією ж адресою, – повідомляє tenews.

Башта Олександр Ілліч народився 16 травня 1961 року в місті Стрий на Львівщині. Громадянин України. 1978 року закінчив Оренбурзьку ЗОШ.

Із серпня 1981 р. до листопада 1986 р. навчався у Балашовському вищому військовому училищі льотчиків. Після закінчення вишу отримав диплом за спеціальністю «льотчик-інженер».

З грудня 1986 року до листопада 1988 року служив в армії на посаді льотчика.

1989-1992 рр. – навчався у Тернопільському педагогічному інституті на кафедрі фізичного виховання, працював тренером з тенісу.

24 серпня 1992 року, виконуючи політ на пара плані, отримав травму хребта, яка призвела до інвалідності. Відтоді пересувався на візку.

Громадський діяч із 1995 року. З 1996 року працював у ТОВ НатурПродуктВега.

Майстер спорту України.

В облраді був членом фракції Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *