Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Напередодні Дня захисника України військових моряків привітали та нагородили відзнаками

14 жовтня ми відзначаємо одразу 4 великих свята – День захисника України, День українського козацтва, 77 ту річницю створення УПА та велике релігійне свято – День Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність України. Напередодні професійного свята всі військовослужбовці отримали вітання, нагородили відзнаками і військових моряків.
У місцях базування частин і підрозділів ВМС та у зоні проведення ООС відбулися урочисті збори з нагоди Дня Захисника України. Слова привітань напередодні свята приймали військовослужбовці і у штабі Командування ВМС.
Вітаючи присутніх на урочистих зборах, командувач ВМС адмірал Ігор Воронченко окремо зупинився на сучасному стані українського військового флоту, зокрема, збільшенні корабельно-катерного складу.
За словами Ігоря Воронченка, на жаль, за час воєнних дій 73 військовослужбовці ВМС віддали своє життя задля збереження суверенітету й територіальної цілісності України. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.
Командувач ВМС ЗС України переконаний, що завдяки зусиллям особового складу українського військового флоту у скорому часі вдасться впоратися з усіма зовнішніми і внутрішніми викликами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *