У Хмельницькому завершився III-й Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з боксу

У Хмельницькому завершився III-й Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з боксу в особистій першості та у загальнокомандному заліку.
Участь у змаганнях взяли більше сотні військовослужбовців з усієї України, які представляли Оперативні командування, вищі військові навчальні заклади, навчальні центри та частини безпосереднього підпорядкування Сухопутних військ Збройних Сил України. Достойно показали свою підготовку і військовослужбовці ОК «Південь».
Сила боксера проявляється у характері, а основні навички: швидкість, спритність, стійкість напрацьовуються роками. На цьому ринзі зібралися найкращі: спортсмени – військовослужбовці.
В триденних змаганнях, цього року на Хмельниччині, взяли участь більше сотні учасників з усієї України, які представляли Оперативні командування, вищі військові навчальні заклади, навчальні центри та частини безпосереднього підпорядкування Сухопутних військ Збройних Сил України. Поєдинки пройшли в напруженій, безкомпромісній боротьбі.
На чемпіонат завітало чимало легендарних спортсменів, тренерів, меценатів. Серед них заслужений майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу за версією WBA у напівсередній вазі Юрій Нужненко, майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України, свого часу головний тренер збірної Збройних Сил України з боксу, Володимир Золотарьов, який виховав таких відомих у світі боксерів як Віталій і Володимир Клички, Валерій та Володимир Сидоренки, Аліна Шатернікова та інші.
Перше місце у загальнокомандному заліку серед військових частин безпосереднього підпорядкування здобули військовослужбовці Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. «Срібло» – у збірної 27-ї окремої реактивної артилерійської Сумської бригади і «бронза» – у 15-го реактивного артилерійського полку.
Серед оперативних командувань і навчальних центрів першість виборола збірна ОК «Схід», другими стали боксери із ОК «Північ», третіми – спортсмени 184-го навчального центру.
Звання чемпіонів серед вищих військових навчальних закладів упевнено взяла команда Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Її боксери мали найбільше представництво у фінальних поєдинках і у п’яти з восьми двобоїв здобули золоті медалі.
Другими і третіми стали курсанти Військового інституту танкових військ імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ» та Військової академії (м. Одеса) відповідно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *