Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

У Києві завершилася 16 Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека — 2019»

У Києві завершилася 16 Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека — 2019», котра зібрала 372 учасники, серед яких були і державні виробники, і приватні підприємці з різних країн, які виробляють продукцію ОПК.
На 16 Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека — 2019» іноземні й вітчизняні виробники продемонстрували озброєння, військову та спецтехніку, військову авіаційну техніку та наземне обладнання, оснащення солдата, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю. Також під час заходу було презентовано мисливську, спортивну, холодну зброю та відповідне екіпірування.
У роботі виставки взяли участь президент України Володимир Зеленський та міністр оборони Андрій Загороднюк. Глава оборонного відомства підкреслив важливість проведення подібних заходів для розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.
Поруч з високотехнологічними зразками іноземних підприємств, свої новітні розробки представили і українські виробники. Зокрема, держконцерн "Укроборонпром" представив 135 зразків військової техніки та озброєння. Серед них – шість нових розробок. Флагманом цьогорічної виставки від Концерну є натурний зразок Ракетного комплексу "НЕПТУН" у складі трьох одиниць: уніфікована пускова машина, транспортно-заряджальна машина та рухомий командний пункт.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *