В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

В Одесі вшановували захисників України у залі обласної філармонії

14 жовтня Україна на державному рівні вшановує своїх захисників. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України “Про День захисника України” від 14 жовтня 2014 року на відзначення мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.
У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність України.
В Одесі вшановували захисників України у залі обласної філармонії.
Напередодні свята в Одеській обласній філармонії зібрались представники видів та родів ЗС України. В урочистих зборах взяв участь Президент України Володимир Зеленський. На початку заходу глава держави представив присутнім новопризначеного голову Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого та вручив йому службове посвідчення.
Урочисті збори продовжилися врученням військовим державних нагород.
Виступаючи перед військовослужбовцями і ветеранами антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, глава держави підкреслив, що свято Дня захисника України об’єднує професійних військових, добровольців, медиків, волонтерів, активістів та журналістів, які працюють у зоні бойових дій.
Володимир Зеленський від імені всього українського народу подякував кожному за високий професіоналізм, звитягу, незламність, за мужнє та героїчне виконання завдань, спрямованих на захист України. Президент та присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих захисників.
Після цього Глава держави вручив державні нагороди за особисту мужність і самовідданість під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків.
Під час свого звернення до присутніх глава держави підкреслив, що українські герої протягом останніх п'яти років борються за мир в Українській державі. Володимир Зеленський запевнив, що ніякої капітуляції, про яку говорять останнім часом, не буде.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *