Військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти подолали смугу перешкод

На Приазов’ї військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України подолали смугу перешкод на право носити штормовий берет.
На дистанцію вийшло шість груп по десять кандидатів.
Українська морська піхота – вартові наших берегів. І у воді, і на суходолі, і у повітрі – сильні, витривалі духом та тілом. Морська піхота розпочинається не з статуту чи бойової техніки, не зі зброї та навіть не з окремого прикладу, – все це вкрай важливе, але не головне. Початок – у непохитній вірі у бойове братерство, у нескореності, мужності та відвазі, у прагненні перемоги заради миру на рідній землі.
Цього тижня молоде поповнення окремої 36 бригади морської піхоти перед складанням клятви морського піхотинця пройшло традиційну смугу перешкод.
Головною метою заходу є підготовка морських піхотинців до виконання надскладних бойових завдань за призначенням. Військовослужбовці мали пройти дистанцією понад 5 кілометрів на пересічній місцевості з природними перешкодами та штучними інженерними загородженнями, а також подолати водну перешкоду за допомогою плавзасобів та в брід.
Смуга перешкод складається з проходження ділянки довжиною понад 100 метрів у холодній воді, подолання болотистої місцевості, високих комишів та багато іншого. Це не легенда навчань, а суворі реалії проходження смуги перешкод, адже в умовах реального бою буде ще важче.
Морська піхота народжена для звитяг. Основна місія кожного морпіха – перемога: над собою, над життєвими викликами і, врешті, над ворогом. До ритуалу посвячення у ряди воїнів морської піхоти допускають лише найкращих. Військовослужбовці всіх рангів мають заслужити почесне право пройти смугу перешкод, щоб скласти клятву та носити берет.
Пройшовши випробування вогнем, водою і перешкодами, військовослужбовці готові скласти клятву морського піхотинця та з гордістю одягнули омріяний берет кольору морської хвилі — символ морської піхоти, гордості та честі, яким вони пишатимуться завжди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *