Харків’яни провели патріотичний форум “Діти єднають Україну”

Харківська обласна бібліотека для дітей організувала  та провела V Обласний ювілейний патріотичний форум “Діти єднають Україну”, присвячений 100-річчю проголошення Акта возз’єднання УНР та ЗУНР.

Форум зібрав майже п’ятсот дітей  з Харківщини та Донеччини – активних учасників Всеукраїнських, міжрегіональних та обласних конкурсів читачів.

Привітали дітей та гостей форуму начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, заступник генерального директора Національної бібліотеки України для дітей Тетяна Шамаріна та директор Донецької обласної бібліотеки для дітей Юлія Василенко.

“Наш традиційний форум національно патріотичного виховання покликаний виховувати, прищеплювати нашому молодому поколінню любов до свого краю, до своєї батьківщини. Цього року він присвячений Акту злуки, який відбувся ще далекого 1919 року, символ єднання західних та східних теренів України. Це захід, у якому беруть участь наші дітки з трьох областей – Харківської, Луганської та Донецької областей”, – зазначив в своєму коментарі нашому виданню Олег Яцина.

Форум почався з урочистого виконання державного гімну України, після чого виступив оркестр юних барабанщиць харківського університету внутрішніх справ.

В ході урочистої церемонії діти-учасники Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія”, Всеукраїнського дитячого літературного  конкурсу “Творчі канікули”, Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки “Ми єдині і по духу, і по крові”, Обласного конкурсу дитячого малюнка “Харківщина туристична. Малюють діти” –  отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Також почесні грамоти від Національної бібліотеки для дітей за багаторічну роботу та персональні досягнення отримали бібліотекарі Харківщини, в тому числі і директор обласного комунального закладу Харківська обласна бібліотека для дітей Галина Трохименко.

Гостей та учасників вітали своєю творчістю зі сцени “Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю”, Народний художній колектив театру пісні і танцю “Забава” Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Присутні на форумі мали можливість ознайомитись з експозиція артефактів та експонатів з  музею  ООС “Блокпост пам’яті. Харків”, з книжковою виставкою “Сила нескорених” – присвяченою Дню захисника України, а також з інформаційною виставкою-презентацією “Україна–ЄС: кроки назустріч”.

Олександр КУЗЬМЕНКО,

Харків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *