Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Трамп виступив із заявою щодо Національного дня пам’яті жертв комунізму

Президент США Дональд Трамп опублікував заяву з нагоди Національного дня пам’яті жертв комунізму. «Ми згадуємо понад 100 мільйонів людей, які пішли з життя у результаті комуністичних репресій. Сьогодні ми знову підтверджуємо свій твердий намір допомогти забезпечити всім людям майбутнє миру і процвітання, засноване на ключових принципах демократії: свободи, справедливості і глибокої поваги до цінності кожного людського життя», – заявив президент.

Президент нагадав, що цього року Національний день пам’яті жертв комунізму збігається у часі з 30-ю річницею падіння Берлінської стіни.

«9 листопада 1989 року рішучі чоловіки і жінки втілили у життя слова президента Рональда Рейгана, обрушивши цей символ тоталітаризму і показавши цілому світу, що демократія і верховенство права завжди будуть торжествувати над пригнобленням і тиранією, – йдеться в заяві. – Згадуючи цю історичну віху в сфері прав людини, ми сповнені рішучості продовжувати співпрацю з нашими союзниками і партнерами, щоб полум’я свободи і далі горіло маяком надії і можливостей для всього світу».

«Вшановуючи пам’ять жертв комунізму в усьому світі, ми повинні також прагнути завжди відстоювати дорогоцінні свободи, які сприяють миру і створюють безпрецедентне процвітання. Разом ми можемо побудувати майбутнє, вільне від вад комунізму», – підсумував президент.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *