Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

На Львівщині зірвано графіки побудови 10 медамбулаторій.

Львівська ОДА розірве угоди з 10 підрядниками, які будують амбулаторії загальної практики сімейної медицини в області. Відтак до кінця року на Львівщині точно не буде збудовано десять амбулаторій. Про це повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

«Як тільки я вступив на посаду, відвідав більшість цих об’єктів. Ми дали три тижні випробувального терміну для найпроблемніших підрядників. Своїх обіцянок 10 з них так і не виконали. Проти одного ми навіть виграли суд. Тому іншого виходу, крім розірвання угод, я не бачу. Маємо діяти рішуче. Звичайно, ми ніяк не встигнемо добудувати ці 10 об’єктів до Нового року. Як би ми не старалися. Але хочемо встигнути провести новий тендер і визначити виконавця ще в цьому фінансовому році – щоб субвенція була перехідною з бюджету 2019 року», – зазначив Юрій Холод.

Недобудованими залишаються такі амбулаторії: в с. Родатичі, Городоцького району, с. Доброгостів, Дрогобицького району, с. Червоне, Золочівського району, с. Волосянка, Сколівського району, с. Тухля, Сколівського району, с. Біличі, Старосамбірського району, смт Краковець, Яворівського району, с. Волиця Мостиського району та с. Вільхівці Жидачівськго району, с. Соколівка, Буського району.

За рік в області мали збудувати 43 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 31 жовтня – дата завершення більшості угод із виконавцями робіт. 33 нові медамбулаторії мають бути готові до кінця року, – запевняють у ЛОДА.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – сучасні заклади, які будують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій задумано так, щоб охопити всю територію Львівської області, аби кожен мешканець міг отримати необхідну медичну допомогу. Зводять їх за співфінансування державного та місцевих бюджетів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *