Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Німеччина має відігравати активнішу роль у світовій безпеці, – міністр оборони країни

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер переконана, що країна має відігравати більш активну роль у світовій безпеці.

"Країна нашого розміру, з нашою економічною та технологічною потужністю, нашим геостратегічним положенням та глобальними інтересами, не може просто стояти осторонь і дивитись", – заявила вона під час виступу в Бундесверському університеті в Мюнхені в четвер, повідомляє DW.

"Німеччина повинна долучитись до міжнародних дебатів і просувати їх", – додала вона.

Після Другої світової війни, країна обмежувала роль своїх збройних сил у світі.

Заява співпала у часі з візитом Держсекретаря США Майка Помпео до Німеччини, де він бере участь в урочистостях з нагоди 30-річчя падіння Берлінського муру.

Німеччина збільшує свій оборонний бюджет і має намір наростити оборонні витрати до 2% ВВП через 5 років. Раніше президент США Дональд Трамп критикував Німеччину за недостатні витрати на оборону.

Бюджет Німеччини на 2020 рік передбачає оборонні видатки на рівні 45 мільярдів євро, або 1,37% ВВП.

В жовтні Крамп-Карренбауер, яка також очолює партію Християнсько-демократичний союз, пропонувала посилити роль Німеччини і разом з іншими міжнародними партнерами створити коридор безпеки на півночі Сирії. На той час заступник голови Соціал-демократичної партії (СДП), які є партнером ХДС по коаліції, Ральф Штегнер виступив проти. "Це означитиме мілітаризацію міжнародної політики Німеччини і СДП не може і не буде брати в цьому участь", – заявляв тоді Штегнер, пише CNBC.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *