Кардинал Сандрі відвідує Грецію з робочим візитом

Кардинал Сандрі відвідує Грецію з робочим візитом
Візит відбувається у координуванні з Апостольською нунціатурою на запрошення місцевої єпископської конференції.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Як повідомляє Конгрегація Східних Церков, її очільник кардинал Леонардо Сандрі від 11 до 17 листопада 2019 року перебуває з робочим візитом в Греції. Він прибув до цієї країни на запрошення Єпископської Конференції Греції. Слід зазначити, що всі католицькі структури країни, а це 4 архидієцезії, 4 дієцезії та апостольський вікаріат латинського обряду, Апостольський екзархат для вірних візантійського обряду та Апостольський ординаріат Вірменської КЦ перебувають у компетенції цій конгрегації.

В столиці Афінах

Візит розпочався зі столиці міста Афін, де 12 листопада в місцевому капуцинському монастирі відбулася робоча зустріч з єпископатом країни. Наступного дня вранці кардинала Сандрі прийняв Предстоятель Елладської Православної Церкви Блаженніший Єронім ІІ, згодом – Міністр закордонних справ. Після обіду – зустріч з духовенством і Свята Меса в латинській катедрі.

Четвер присвячений спільнотам східного обряду. В перші половині дня Префект Конгрегації Східних Церков відвідає душпастирські й харитативні структури Апостольського Екзархату для вірних візантійського обряду та пообідає зі священиками. Пообіддя відведене для відвідин вірменського ординаріяту, в рамках яких відбудеться зустріч і вечеря із біженцями з Сирії.

Завершальні дні

В п’ятницю, 15 листопада, кардинал Сандрі вирушить на острів Сірос, що є осідком однієї з дієцезії, де передбачено Євхаристійне богослуження в катедральному соборі та зустріч із місцевою громадою. Врешті, заключним етапом візиту стане перебування в Салоніках, де Префект Конгрегації Східних Церков відвідає спільному Сестер Місіонерок Милосердної любові святої Терези з Калькутти, та відслужить Святу Месу в катедральному соборі Апостольського Вікаріату.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *