В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У Франківську встановлюють ковзанку.

Цієї зими в Івано-Франківську біля міської Ратуші діятиме професійна ковзанка. Відкрити ковзанку планують першого дня зими, тож днями її вже почали встановлювати. Монтують обладнання львівські підприємці.

Біля ратуші у Франківську почали монтувати обладнання для ковзанки. Фото: facebook.com/ruslan.martsinkiv

Особливість катка буде в тому, що він не боятиметься впливу зовнішніх температур. Тут діятиме система охолодження криги, тож відсутність морозу не завадить роботі ковзанки, – повідомляє ТРК РАІ.

Щоб покататися змогли всі охочі, відразу біля ковзанки діятиме прокат ковзанів, загалом – 400 пар. Як обіцяє мер Івано-Франкввська Руслан Марцінків, ціна катання й оренди не виходитиме за межі розумного, а крім того, діятимуть знижки для пільговиків.

На період функціонування ковзанки в’їзд на площу Ринок обмежать. Про перекриття в’їздів водіїв обіцяють попередити заздалегідь. Навколо катка розгорнуть зимовий ярмарок.

До слова, 8 листопада виконавчий комітет Львівської міської ради також ухвалив рішення, що з 18 листопада у Львові на площі Ринок запрацює льодова ковзанка. Вона функціонуватиме до 20 березня 2020 року, – повідомляє 032.ua. 

Фото: lviv.sq.com.ua

Традиційно каток встановлять з північного боку площі Ринок. Мерія також зобов’язала власників дотримуватися санітарних норм допустимого шуму та забезпечити можливість надання невідкладної медичної допомоги на місці за потреби.

Облаштує атракцію в центрі Львова ТзОВ “Науково-виробнича фірма “Відкриті комп’ютерні системи“ (ВІКОС). Компанія зареєстрована у Львові на вул. Горбачевського, 24 та існує з 2008 року. Керівником вказаний Ігор Величко, засновником – Віталій Критович.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *