В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Глава УГКЦ зустрівся з Міністром закордонних справ України

14 листопада 2019 року відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви, з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком на його запрошення.

Під час зустрічі Предстоятель УГКЦ розповів про міжнародну діяльність Церкви, зокрема про свої візити до Австрії 7-13 листопада 2019 року, та США у травні і червні 2019 року.

Міністр високо оцінив внесок УГКЦ в об’єднавчі процеси як в Україні, так і за її межами задля збереження духовної цілісності та самобутності українців.

Співрозмовники також обговорили актуальні та майбутні спільні проєкти, спрямовані на відзначення за кордоном важливих дат з історії України і  вшанування пам’яті видатних особистостей, зокрема митрополита Андрея Шептицького, допомогу трудовим мігрантам, ознайомлення світової спільноти з українською культурою та духовною спадщиною.

Блаженніший Святослав запросив представників МЗС взяти участь у Патріаршому Соборі, який відбудеться 26-29 серпня 2020 року у Львові. Тема Собору: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

Співрозмовники наголосили на важливості налагодження прямих контактів з громадами закордонних українців з метою донесення правди про Україну, розвитку ефективної народної дипломатії.

 

Департаменти інформації УГКЦ
за матеріалами mfa.gov.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *