Сьогодні на Личакові молитовно вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, у День Гідності та Свободи екуменічною Панахидою на Личаківському цвинтарі у Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

«Завдяки Революції Гідності ми зрозуміли, що ми здатні у цьому житті щось змінювати. Не лише для того, щоб розвалити минуле, але щоб дати собі зрозуміти: «Я можу у цьому житті щось змінити». Перш за все себе, свої думки, усвідомити те, що Європа, Євроінтеграція, починається з моєї голови, з мого серця, з вміння правильно мислити, сприймати життя довкола.  Вдивляючись у обличчя Героїв Небесної Сотні, ми чуємо ці слова: «Ти все ще можеш, ти можеш будувати країну, можеш бути іншим, не таким як колись, ти можеш щось змінити у цьому світі». 

А друге слово, яке для мене також зародилося на Майдані – це якість. Ми побачили, що у цій країні можуть бути якісні речі. Справжні стосунки, добре обслуговування, медичне. Ми знаємо, що на Майдані зародився дуже серйозний волонтерський рух. І волонтери  безкоштовно робили все. Вони замінили навіть багато державних структур, які у цей час перестали працювати. Ми тоді якось змогли все по-іншому будувати, і у наших стосунках зародилась якість, пропала показуха. Маємо пам’ятати цих два слова – «ти можеш», нашу здатність і якість, яких потребує наша країна і сьогоднішній день. Я думаю, що кожен, живучи все своє життя,  має цей дух Революції Гідності, здатності і вміння до змін берегти у своєму серці», – підкреслив владика-номінант Степан Сус.

Під час молитви поіменно згадали кожного Героя і поклали квіти до їхніх могил. До заходів також долучилися міський голова Львова Андрій Садовий, а також заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *