У Тернополі запрацювало представництво Польсько-української господарчої палати.

Офіс представництва Польсько-української господарчої палати почав працювати в Тернополі. Його відкрили днями на базі оновленого «Коворкінг Центру». Під час урочистостей було підписано договір між представництвом та IT-компанією з польським інвестиціями Future Processing Ukraine, – повідомляє пресслужба Тернопільської міськради.

Відтепер тернополяни зможуть більше дізнаватися про можливості співпраці з польськими інвесторами, організовувати зустрічі та брати участь у нетворкінгах із польськими підприємцями. Те, що в Тернополі працюватимуть польські представники, значно поліпшить і полегшить роботу й польському, й українському бізнесу. Зокрема, Future Processing Ukraine в Тернополі збиратиме інформацію від підприємців про те, які саме товари та послуги вони хотіли б просувати у Польщі, й передаватиме її представництвам господарчої палати в сусідній країні.

Голова Представництва Польсько-української господарчої палати в Тернополі Павел Вуттке, генеральний директор ТОВ Future processing Ukraine, зазначив: «Ми хочемо підтримувати польський бізнес, який захоче вкладати кошти тут, але також хочемо запропонувати бізнес Тернополю й області, можливість просувати себе за допомогою механізму Польсько-української господарчої палати. Думаю, ми зможемо обслуговувати бізнес, організовувати зустрічі. Можемо організувати нетворкінг між польським та українським бізнесом. Будемо співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами».

Президент Польсько-української господарчої палати від польської сторони Яцек Пєхота (ексміністр економіки та міністр економіки і праці в польському уряді), який також узяв участь в урочистому відкритті, висловив сподівання на те, що відкриття в місті представництва Польсько-української господарчої палати стане черговим важливим кроком у розвитку українсько-польського партнерства.

 

Для довідки:

Польсько-українська господарча палата діє з 1992 року задля розвитку економічних і суспільних польсько-українських стосунків. Її представництва діють у 10 містах України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця, Полтава, Суми, Одеса, Луцьк, Харків.

ПУГП створює можливості для своїх афілійованих компаній, надаючи високоякісні послуги, а також виступає сполучною ланкою між підприємствами-членами та іншими організаціями й установами.

ТОВ «Future Processing Ukraine» створено та зареєстровано 6 лютого 2017 року в Тернополі. Засновником товариства є польська ІТ-компанія «Future processing sp. z. o.o.» з головним офісом у місті Глівіце, Польща.

«Future Processing Ukraine» спеціалізується на наданні аутсорсингових послуг aз розробки програмного забезпечення. Компанія створює високоякісні продукти, інноваційні рішення для клієнтів, що працюють в різних секторах ринку в усьому світі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *