Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

В Харківській обласній бібліотеці для дітей пройшла зустріч небайдужих до екології рідного краю

За словами організаторів, головною метою заходу було привернути увагу українського суспільства до екологічних проблем країни та рідної Харківщини, та поставити питання про найбільш оптимальні засоби виховання екологічного мислення у дітлахів.

Зустріч організувала директор ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”, заслужений працівник культури України Галина Трохименко. Серед запрошених був присутній ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, академік Олександр Нанка, директор Зміївського краєзнавчого музею Михайло Саяний, директор Харківського планетарію ім. Ю. О. Гагаріна Галина Железняк.

Завідуюча сектором розвитку та зв’язків з громадськістю ХОБД Наталя Саліна розказала нашому кореспонденту про мету зібрання:

“Харківська обласна бібліотека для дітей за участі та при допомозі небайдужих волонтерів та активістів радо прийняла участь в створенні та розміщенні пересувної виставки юних та дорослих майстрів художнього мистецтва на екологічну тематику. Головна мета – привернути увагу суспільства до екологічних проблем України, Харківщини зокрема, а також виховати екологічне мислення в підростаючого покоління. Ми продовжуватимемо знайомити харківських дітлахів з екологічним та туристичним потенціалом рідного краю. Наприклад, сьогодні, директор Зміївського краєзнавчого музею Михайло Саяний, ознайомив присутніх з туристичним потенціалом “Харківської Швейцарії”, як ще називають Змііївській район. туристичний потенціал Зміївщини. Там є мальовнича природа, і мінеральні джерела, і санаторії та курортні зони, і зелені садиби сільського туризму, й оздоровчі бази. Особливу увагу він зосередив на Національному парку “Гомільшанські ліси”, – наголосила Наталя Саліна

Актова зала бібліотеки була повна дітей, активістів, волонтерів, студентів, небайдужих до збереження природи рідного краю.

Завершилась зустріч урочистою декламацією віршів юних зміївчан, які проникливо закликали берегти природу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *