Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

ЗАХИСТИМО ХАРКІВСЬКИЙ ТЕАТР МУЗКОМЕДІЇ ВІД ВАНДАЛІВ!

Харківська міська рада прийняла рішення про знесення відомої в Харкові пам’ятки архітектури початку ХХ століття — приміщення Харківського театру музичної комедії (Театр-цирк “Муссурі”) відомого українського архітектора Б. Корнієнка, за адресою: вул. Благовіщенська, 28. В цьому театрі свого часу виступали такі видатні митці як Федір Шаляпін, Володимир Маяковський, Георг Отс, Володимир Висоцький, Андрій Миронов та багато інших зірок. Свого часу на сцені цього театру виступав і я, в якості скрипаля, що вчився на той час у Спеціальній музичній школі-інтернат, що знаходиться навпроти театру. На жаль, у 2005 році бюрократи від влади вилучили театр “Муссурі” з переліку пам’яток архітектури.

Необхідно спробувати врятувати нашу пам’ятку від новоявлених вандалів, захистити нашу пам’ять та історію від їхніх брудних рук! Нас вже позбавили можливості насолоджуватися звуками органу у стінах однієї із найстаріших будівель Харкова, в Успенському соборі, де був закритий органний зал, і сам орган ви вже там не побачите.

Давайте згадаємо, як на вулиці Сумській в кінці 80-х років минулого століття була підірвана обласна філармонія, куди харків’яни полюбляли ходити слухати видатних митців сцени. Потім у нас забрали згаданий вище органний зал в Успенському соборі, а він був одним з найкращих в Україні. Тепер у нас хочуть забрати театр-цирк “Муссурі”. І це при тому, що найстарший в Україні Харківський Театр музичної комедії не має нині своєї будівлі, а тимчасово орендує приміщення в Палаці культури “Харчовик”.

Не будьмо байдужими до нашої культури та мистецтва, що опинилися в Харкові під загрозою!

Максим Черемський,
Харків

Театр-цирк "Муссурі". Інтер’єр
Театр-цирк “Муссурі”. Таким інтер’єр був ще не так давно.

 

Театр-цирк "Муссурі" сторіччя тому
Театр-цирк “Муссурі” сторіччя тому

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *