В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У США українки збирають кошти на медобладнання для дитячої лікарні в Чернівцях

Чиказькій відділ №140 Союзу українок Америки (СУА) під час різдвяних свят збирає допомогу для придбання медичного обладнання для дитячої лікарні в Чернівцях.

Про це йдеться на сторінці СУА у Facebook.

«Чиказькій відділ №140 СУА співатиме колядок 7 та 18 січня. Будь ласка, контактуйте з ними за наведеним номером, якщо зацікавлені. Усі кошти будуть передані на користь дитячої лікарні в Чернівцях», – повідомляється у дописі.

Як повідомлялося на сторінці Чиказького відділу №140 СУА раніше, членкині Союзу на запрошення усіх бажаючих охоче завітають з рідвяним вертепом, колядками та віншуванням, аби зібрати кошти для купівлі електрокоагулятора.

«Дорогі друзі, хочемо вам нагадати, що Союз українок Америки, відділ №140, радо завітає до вашої оселі з різдвяним вертепом, колядою і віншуванням. Хто бажає запросити у дім союзянок 24, 25 грудня та 7, 18 січня, просимо зголошуватися за телефонами: +1(773)739-4857, +1(773)727-8169. Усі вилучені кошти підуть на придбання електрокоагулятора у Чернівецьку міську дитячу клінічну лікарню», – зазначається у дописі.

Фото: Укрінформ, UNWLA Branch 140, Lesya Zazulyak у Facebook

Відео: Оксана Лукинова

Джерело: Укрінформ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *