Новий навчальний рік у ВМБ “Південь” ВМС ЗС України.

Ранкове шикування Біля причальної стінки ВМБ «Південь» цього понеділка було по-особливому урочистим. Командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко привітав присутніх з початком нового навчального року, і зауважив, що воєнна-політична ситуація навколо нашої держави, зокрема у Чорноморському регіоні, залишається складною.
Виступаючи перед присутніми, командувач ВМС підбив підсумки минулорічної діяльності і окреслив пріоритети на 2020, які, в першу чергу мають бути спрямовані на зупинення і протидії агресії з морського напрямку та виконання обов’язків підрозділів ВМС у складі Об’єднаних Сил.
На жаль, минулого року п’ятнадцятеро морських піхотинців віддали своє життя на сході України під час виконання визначених завдань. Військовослужбовці вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.
2020 року, за словами командувача ВМС, буде пролонговано роботу за основними напрямками розвитку.
Зокрема, буде продовжено роботу щодо створення єдиної системи висвітлення надводної обстановки в Україні, поліпшення системи всебічного забезпечення, наближення її до стандартів НАТО, вдосконалення системи оборонного планування, акцентування уваги на індивідуальній підготовці кожного військовослужбовця та збільшенні гарантій соціального захисту особового складу ВМС.
Ігор Воронченко нагадав, що 2020 рік у ЗС оголошено роком сержанта.
Окремо, командувач ВМС окреслив завдання і для корабельного складу українського військового флоту.
Найближча і довгострокова перспектива нарощення військового-морського потенціалу нині включає в себе і відпрацювання відповідних рішень на рівні вищого військового керівництва держави. Сприятиме виконанню поставлених завдань і допомога наших іноземних стратегічних партнерів.
Командувач флоту переконаний, що ВМС вдасться впоратися з поставленими завданнями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *