Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

У Славутичі провели благодійний вечір «Різдво Разом»

«12 січня 2020 року за ініціативи місцевого пароха протоієрея Юрія Логази у м. Славутич (Київська обл.) провели другий благодійний вечір для сімей учасників АТО та ВПО «Різдво Разом». Захід відбувся за підтримки Київської архиєпархії та БФ « Карітас-Київ». Присутніми були понад 120 осіб», – повідомляє о. Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії.

У святково прикрашену залу ресторації «Старий Таллінн» запросили сімї’ї учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Про багату історію Різдва з унікальними традиціями розповів настоятель храму в честь Ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» УГКЦ у м.Славутичі отець Юрій Логаза.

Привітав запрошених з Різдвяними святами і міський голова Юрій Фомічев, який у своєму слові також подякував настоятелю місцевої парафії о. Юрію, Київській архиєпархії УГКЦ та БФ «Карітас-Київ» за соціально-благодійну працю, яка здійснюється не тільки у Славутичі, але й у навколишніх населених пунктах. 

На багатому столі – святковий сніп з жита і пшениці – Дідух. Традиційна трапеза розпочалася з головної страви Різдва – куті.

Різноманітну тематичну творчу програму виконували на святі вихованці Дитячої школи мистецтв, Палацу дітей та молоді, Народної хорової капели «Натхнення» міського відділу культури.

На завершення заходу всі учасники взяли участь у Різдвяному флеш-мобі та спільно і натхненно виконали колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю…».

Як і годиться всіх дітей вечора обдарували солодкими подарунками, підготовленими організаторами.

В завершальному слові отець Юрій  щиро дякував всім, хто підтримав та допоміг в організації цього благодійного Різдвяного вечора, адже він проходив при допомозі як Славутицької міської ради, так і Центру Соціальних Служб міста, творчих колективів та талановитих дітей Славутича, що вповні відповідало назві вечора «Різдво Разом», та висловив надію що дана традиція продовжиться і в майбутньому!

«Соціальне служіння Київської архиєпархії на сьогоднішній день є дуже важливою складовою у пасторальній діяльності у наших парафіях. У Славутичі, завдяки о. Юрію, активно діє ХАБ, розвиваються інші види соціального служіння. І це не лише у Славутичі, але й у навколишніх селах, а навіть Чернігові. Даний захід – це один із тих багатьох добрих справ, які вони здійснюють щодня. Дякую о. Юрію за активне пасторальне служіння, оскільки соціальне служіння – це важлива його складова. Дякую всім добродіям, завдяки яким вдалося здійснити такий грандіозний захід», – говорить о. Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії.

Пресслужба БФ « Карітас-Київ»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *