Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Арсен Аваков зустрівся з мамою Аміни Окуєвої

Сьогодні, 14 січня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з мамою вбитої української добровольця та лейтенанта поліції полку особливого призначення «Київ» Аміни Окуєвої. З дозволу слідчого міністр поінформував потерпілу сторону, Ірину Камінську, про хід справи.
«Тим, хто «замовив» мою дочку, не дає спокою незалежність України. Тому дуже важливо знайти цих людей. Протягом двох років МВС та Нацполіція займались справою. Те, що я почула сьогодні, запевнило мене, що слідство працює в правильному напрямку і що ніхто не дасть спуску цим людям, всі винні будуть покарані. Для Аміни було дуже важливо служити бійцем-добровольцем у складі підрозділу МВС. Поки ми пам’ятаємо наших героїв, країна має право на існування», – сказала Ірина Камінська.
Нагадаємо, 12 січня, Нацполіція затримала групу кіллерів, яких підозрюють у вбивстві Аміни Окуєвої.
Аміна Окуєва загинула 30 жовтня 2017 року неподалік села Глеваха у Київській області внаслідок отриманих поранень. Під час диверсійного нападу автомобіль, у якому Аміна Окуєва знаходилася з чоловіком Адамом Осмаєвим, було обстріляно на залізничному переїзді.
Департамент комунікації МВС України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *