Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Книжка про целібат: заява секретаря Папи-емерита

Книжка про целібат: заява секретаря Папи-емерита
Префект Папського Дому й особистий Секретар Папи-емерита Монсеньйор Ґеорґ Ґенсвайн заявив, що Папа Венедикт XVI не авторизував вказувати його ім’я як співатора книжки кардинала Роберта Сари.

VATICAN NEWS

У вівторок, 14 січня 2020 р., монсеньйор Ґеорґ Ґенсвайн, Префект Папського Дому й особистий Секретар Папи-емерита повідомтв інформаційним агентствам «KNA» «ANSA» стосовно книжки, яка 15 січня має вийти до друку у Франції та співавтором якої, поряд з кардиналом Робертом Сарою, вказаний Папа Венедикт XVI.

«Можу підтвердити, що сьогодні вранці за вказівкою Папи-емерита я звернувся з проханням до кардинала Роберта Сари, щоб він зв’язався з видавцями книжки й попросив їх забрати ім’я Венедикта XVI як співавтора самої книжки, а також усунути його підпис зі вступу й підсумків», – йдеться в повідомленні.

«Насправді, Папа-емерит, – читаємо далі в повідомленні, – знав, що кардинал готував книжку й надіслав йому короткий текст про священство, дозволяючи йому використовувати цей текст так, як він вважав за потрібне. Але він не затверджував ніякого проекту на книжку як співавтор і не бачив та не авторизував обкладинки. Виникло непорозуміння, не ставлячи під сумнів добрі наміри кардинала Роберта Сари».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *