Чат-бот «Стоп наркотик» допоміг заблокувати понад 300 наркокрамниць

Сьогодні, 16 січня, в МВС презентували роботу всеукраїнського чат-боту «Стоп-наркотик», який був розроблений спеціалістами Харківського національного університету внутрішніх справ.

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі заявив, що майже вся наркоторгівля перейшла у мережу Інтернет, як і розрахунок по таким операціям. Тому, команда ХНУВС запропонувала рішення – цифрова боротьба з наркозлочинністю чат-бот «Стоп наркотик».

«Слід зазначити, що наразі заблоковано понад 300 адрес наркокрамниць, понад 15 тисяч користувачів познайомилися з чат-ботом. Частина користувачів регулярно допомагає блокувати наркоадреси. А це означає, що лише спільна робота правоохоронних органів, засобів масової інформації та суспільства – ефективний метод боротьби з наркозлочинністю», – заявив Олександр Гогілашвілі.

Декан факультету кіберполіції В’ячеслав Марков зазначив, що чат-бот – це проста програма, яка має свій простий функціонал та дозволяє правоохоронцям архівувати та систематизувати всі наркоадреси для подальшої протидії наркозлочинам, а також блокувати їх.
Т.в.о. керівника Департаменту боротьби з наркозлочинністю Сергій Федченко наголосив, що лише за минулий рік спеціалісти Нацполіції викрили близько 400 осередків незаконного збуту наркотичних речовин із використанням інноваційних технологій, такий результат удвічі перевершив показники 2018 року.

Сергій Федченко зазначив, що спільними зусиллями побороти проблему розповсюдження наркотиків стане простіше.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *