Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Харківські бібліотекарі разом зі школярами відсвяткували День Соборності України

Співробітники Обласного комунального закладу “Харківська обласна бібліотека для дітей” провели для харківських дітлахів – учнів середніх шкіл Харкова, а також для вихованці Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту, спеціальний захід – Годину історичної правди «Злука віків і волі вічні дзвони» до святкування Дня Соборності України.

Національно-патріотичне значення цього заходу, за словами бібліотекарів, має полягати у тому, що дітей знайомлять з історією виникнення ідеї політичної незалежності України наприкінці ХІХ століття, про першу спробу державного об’єднання українських земель у роки революції та так званої громадянської війни на теренах колишньої російської імперії. Свого часу Україна була поділена на дві частини. Нині – це єдина соборна українська держава. 22 січня 1919 року було ухвалено Акт злуки/об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ідея соборності українських земель набула державного статусу, надала завершеної форми самостійній українській державі.

“На честь знакової події ми разом з дітьми утворили символічний ланцюг єдності, що має символізувати одвічне прагнення українців до державної соборності”, – розказала нашому кореспонденту головний бібліотекар ХОБД Світлана Загревська.

В святковому заході прийняли участь школярі ХЗОШ №36 з молодшої та старшої вікових груп, студенти Харківського обласного вищого училища фізичної культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *